O nas

Nasza firma powstała z pasji i z chęci dzielenia się umiejętnościami w zakresie projektowania ogrodów i prac ogrodniczych. Przez wiele lat zdobywaliśmy doświadczenie i cieszyliśmy się uznaniem Klientów, których ogrody są nadal miejscem pełnym niepowtarzalnego klimatu i radości. W pracy kierujemy się pomysłowością, dbałością o potrzeby Klientów i pełnym zaangażowanie w zlecane projekty. Dla nas ogród jest drugim domem i czujemy się w nich bardzo swobodnie, co daje nam wiele możliwości aranżacyjnych, dopasowanym do zainteresowań i stylu życia Klienta.

Ogród jest wizytówką każdego domu i każdej firmy. Głęboko zielony, udekorowany kolorem i kuszącym zapachem kwiatów, jest miejscem, które tętni życiem i zbliża nas do natury. Harmonizując się z naszym domem, jest miejscem bajecznym i magicznym, jakbyśmy przenosili się do innego wymiaru. Przebywanie w nim koi nerwy i poprawia samopoczucie, a także sprawia, ze stajemy się zdrowsi i pełni pozytywnej energii.

Nasza firma oferuje Państwu wszelkie usługi związane z projektowaniem, zakładaniem i pielęgnacją ogrodów. Zajmujemy się także brukarstwem, stawianiem siatek ogrodniczych, montażem oświetlenia ogrodowego i instalacji dostarczającej wodę. Kompleksowość naszych usług sprawia, ze jesteśmy profesjonalną i dobrze zorganizowaną firma, a każde zlecenie jest dla nas więcej niż przyjemnością.

Szanujemy autorskie pomysły i lubimy nowe, ekscytujące wyzwania związane z projektowaniem i realizacją ogrodów. Nasza praca nierozerwalnie łączy się z kreatywnymi pomysłami i niestandardowym myśleniem, aby zaprojektować i stworzyć dla Państwa ogród marzeń. Sprawne ręce, dobre oko i zmysł elegancji, to nasze główne atuty, dzięki którym potrafimy stworzyć przestrzeń pełną luksusu i niepowtarzalnego uroku. W naszej pracy liczy się, również kontakt z Klientem, w celu poznania jego potrzeb i oczekiwań. Przed każdym projektem, a także w trakcie jego realizacji omawiamy z Państwem wszelkie rozwiązania, aby dopasować ogród do Państwa charakteru i stylu życia, by był on odzwierciedleniem Państwa duszy i stanu umysłu.

Nasza firma tworzy wspaniałe i oryginalne ogrody, które kwitną i emanują urokiem przez długie lata. Jeżeli chcą Państwo bliżej poznać naszą ofertę i atrakcyjne ceny, zachęcamy do kontaktu z naszym biurem, w celu rezerwacji spotkania. Zapraszamy.

Strona używa plików cookies
Ok