Siatka ogrodzeniowa

Siatka ogrodzeniowa

Siatka ogrodzeniowa to łatwy w utrzymaniu, estetyczny i atrakcyjny cenowo produkt. Wykorzystywana jest obecnie w rolnictwie, sadownictwie, leśnictwie, budownictwie, jako ogrodzenie posesji, działki rekreacyjnej i przemysłowej, a także jako ogrodzenie obiektów sportowych. Łatwość w montażu i niska cena sprawiają, że jest to jeden z najpopularniejszych modeli ogrodzenia i zabezpieczenia terenu. Mimo upływu lat i sezonowej mody, siatki ogrodzeniowe nie znikają z lokalnego rynku i wciąż stanowią konkurencję dla innych rozwiązań ogrodniczych.

O tym jaki model siatki ogrodzeniowej Państwo wybiorą, decyduje przede wszystkim jej przeznaczenie. Inną siatkę zaproponujemy Państwu przy ogrodzeniu działki, a inną przy zabezpieczeniu upraw przed zwierzętami. Przed dokonaniem ostatecznego wyboru produktu, warto zastanowić się i przemyśleć różne opcje. Gdy chodzi o siatki ogrodzeniowe, możliwości jest wiele.

Najtrwalszym, ale i tez najdroższym produktem jest siatka powlekana. Drut, który jest jej podstawowym budulcem, jest najpierw ocynkowany, a później dodatkowo powleczony PCV. Tak zabezpieczona siatka będzie odporna na korozje, promieniowanie i na wszelkie warunki pogodowe. W niezmienionym stanie pozostanie nawet na 50 lat. Jest ona najlepszym wyborem przy ogrodzeniu posesji, gdyż spełnia wszelkie wymogi estetyczne i użytkowe.

Drugim co do jakości rozwiązaniem jest siatka ocynkowana. Drut pokryty jest cynkiem, aby zwiększyć odporność siatki na czynniki zewnętrzne. Jednak cynk ulega procesowi utleniana i po 10 latach siatka traci walory estetyczne i jej trwałość powoli zanika. Mimo to siatka ocynkowana może być z powodzeniem stosowana w budowie zwierzęcej zagrody, gdyż jest wytrzymała na odkształcenia i tańsza od swojej poprzedniczki.

Produktami o najniższej cenie, aczkolwiek największym zastosowaniu są siatki leśne i siatki zgrzewane. Można je wykorzystać do ograniczenia terenu przy placu budowy, tworzenia zagród leśnych, zabezpieczenia upraw i roślin w ogrodzie przed szkodnikami, a także jako ogrodzenie autostrad i dróg szybkiego ruchu. Są trwałe i odporne na zmieniające się warunki atmosferyczne, a ich głównym atutem jest niska cena.

Piękne ogrodzenie, może być idealnym dopełnieniem wspaniałego domu. Nasza firma, od lat zajmując się pracami w ogrodnictwie, doskonale zna potrzeby swoich Klientów i wie, jak odpowiednio dobrać ogrodzenie, by mogli się nim Państwo cieszyć na długie lata. Po szczegółowych konsultacjach przechodzimy do prac budowlanych, a Państwo w niedługim czasie otrzymują oczekiwane rezultaty w postaci subtelnego i ładnie wyglądającego ogrodzenia. Używając materiałów o najwyższej jakości i korzystając z wiedzy i doświadczenia naszych wykwalifikowanych specjalistów, zadbamy o atrakcyjny wygląd Państwa działki i jej ogrodzenia. Mogą Państwo liczyć na szybkie i profesjonalne wykonawstwo zleconych nam usług, ponieważ ogrody to nasza pasja. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.